´╗┐

 • oglo1
 • rodzinka
 • Baza firm
 • PLL
 • oszust
 • Wirtualny spacer po Strefie Historii
 • Idzie sobie Grze┼Ť...
 • Slajd Wirtualny Spacer
 • oglo2
 • Schronisko w Krzesimowie
 • Schronisko w Krzesimowie
 • Repertuar
 • SH
 • Za┼éatw spraw─Ö w Urz─Ödzie
wtorek, 04 czerwiec 2013 10:15

Do kina ju┼╝ w pi─ůtek

Napisa┼éa 

Na t─Ö chwil─Ö czekali wszyscy mieszka┼äcy miasta. 7 czerwca, po raz pierwszy w kinie Lot, ┼Ťwidniczanie b─Öd─ů mogli obejrze─ç filmy w cyfrowej jako┼Ťci 3D.

Miejski O┼Ťrodek Kultury pozyskuj─ůc ┼Ťrodki z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej na cyfryzacj─Ö kina znalaz┼é si─Ö w gronie uczestnik├│w Sieci Polskich Kin Cyfrowych oraz Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.

Realizacja projektu zak┼éada emisj─Ö 300 seans├│w rocznie, co stanowi─ç b─Ödzie bogat─ů ofert─Ö filmow─ů dla mieszka┼äc├│w ┼Üwidnika. Nowo┼Ťci─ů kina Lot b─Öd─ů filmy w technologii cyfrowej 2D oraz 3D. Koncepcja jego funkcjonowania zak┼éada dost─Öp do premier, organizacj─Ö porank├│w filmowych dla najm┼éodszych w sobot─Ö i niedziel─Ö oraz licznych przegl─ůd├│w filmowych.

- Oferta kinowa skierowana b─Ödzie do wszystkich grup wiekowych naszego miasta, natomiast ceny bilet├│w b─Öd─ů konkurencyjne w stosunku do propozycji kin lubelskich - m├│wi Aneta Komsta, kierownik Dzia┼éu Centrum Kultury w ┼Üwidniku.

Ile zapłacimy za "wstęp" do kina?

Bilety w technologii 3D dost─Öpne b─Öd─ů w cenie: normalny - 18 z┼é + 4 z┼é za okulary, ulgowy -┬á16 z┼é + 4 z┼é za okulary┬á(przys┼éuguj─ůcy dzieciom, uczniom, studentom, seniorom, zas┼éu┼╝onym dla miasta posiadaj─ůcym odznaczenia Amicus Civitatis, Honorowym Dawcom Krwi - po okazaniu w┼éa┼Ťciwego dokumentu uprawniaj─ůcego do zni┼╝ki),┬ágrupowy (min. 10 os├│b) - 13 z┼é + 4 z┼é za okulary. Kwota za okulary zostanie doliczona do ceny biletu. Okulary b─Öd─ů wielokrotnego u┼╝ytku, bez konieczno┼Ťci oddawania ich po seansie. W├│wczas przy kolejnych emisjach nie b─Ödzie doliczana dop┼éata za okulary do ceny biletu.

Natomiast bilety w technologii 2D dost─Öpne b─Öd─ů w cenie: normalny - 17 z┼é, ulgowy - 15 z┼é, grupowy (min. 10 os├│b) - 11 z┼é.┬á

Co zobaczymy na pocz─ůtek? Na m┼éodszych widz├│w czeka projekcja animowana, przygodowa "Tajemnica Zielonego Kr├│lestwa". Film wy┼Ťwietlany b─Ödzie od 7 do 13 czerwca, o godz. 17. Opr├│cz "Tajemnicy Zielonego Kr├│lestwa", w repertuarze kina Lot znajdziemy r├│wnie┼╝ najnowsz─ů cz─Ö┼Ť─ç przyg├│d Tony'ego Starka,┬á"Iron Man 3".

Informacja o sprzeda┼╝y bilet├│w ju┼╝ wkr├│tce na stronie www.mok.swidnik.pl

Czytany 7344 razy

Najcz─Ö┼Ťciej czytane

 • Po┼éo┼╝na na medal
  Po┼éo┼╝na na medal Pami─Ötacie Agnieszk─Ö Wierzy┼äsk─ů, bohaterk─Ö naszego artyku┼éu ÔÇ×Najpi─Ökniejszy zaw├│d na ┼ŤwiecieÔÇŁ?…
 • Do kogo nale┼╝─ů kable?
  Do kogo nale┼╝─ů kable? Z takim pytaniem zwr├│ci┼é si─Ö do nas czytelnik Rafa┼é, kt├│rego…
 • Wiemy kto zagra! (program)
  Wiemy kto zagra! (program) Sarsa, Grubson, Eleni, Afromental i Strachy na Lachy tegoroczna konstelacja…
 • Dni ┼Üwidnika: Q&A
  Dni ┼Üwidnika: Q&A Wsp├│lnie z Miejskim O┼Ťrodkiem Kultury przygotowali┼Ťmy niespodziank─Ö dla fan├│w tegorocznych…
 • Sportowcy nagrodzeni
  Sportowcy nagrodzeni W┼éadze naszego miasta nie zapominaj─ů o najzdolniejszych sportowcach. Co roku…
 • mural-1
 • DSC_0599
 • DSC_0645
 • mural-3
 • DSC_0575
 • DSC_0561
 • DSC_0603
 • mural-2
 • DSC_0617
 • DSC_0603
 • DSC_0560